Menu
Reklamní sdělení
Měj své vlastní webové stránky!https://www.websnadno.czMít své vlastní webové stránky nebylo nikdy jednodušší. S WebSnadno je můžete mít i Vy.
Tvorba webových stránekhttps://blog.pageride.comPoznejte výhody balíčku služeb Premium! Aktivujte si jej na 30 dnů ZDARMA.
E-shop snadno & rychlehttps://www.websnadno.czSystém WebSnadno nabízí moderní e-shop s podporou on-line plateb.

Pokud hledáš nejlepší hokejové hry, existuje několik skvělých možností, které si můžeš vyzkoušet.

 

Některé z nejpopulárnějších hokejových her jsou:

  1. NHL série: NHL je oficiální hokejová série od společnosti EA Sports. Každoročně přináší aktualizované týmy, grafiku a herní režimy. NHL nabízí realistický zážitek z hokeje a také možnost hrát online proti hráčům z celého světa.

  2. NHL 2K: NHL 2K je další populární hokejová série, která se zaměřuje na realistickou hratelnost a pohyb hráčů. Tato série nabízí také licencované týmy a soutěže.

  3. Eastside Hockey Manager: Pokud se zajímáš o manažerský přístup k hokeji, můžeš si vyzkoušet Eastside Hockey Manager. Tato hra ti umožní převzít kontrolu nad hokejovým týmem a vést ho k úspěchu. Musíš se starat o sestavu, takty, přestupy hráčů a další aspekty hokejového klubu.

  4. NHL Hitz: Pokud preferuješ více arkádový styl hraní, můžeš vyzkoušet NHL Hitz. Tato hra nabízí rychlé a akční zápasy s možností hrát i proti sobě s přáteli.

Tyto hokejové hry nabízejí různé možnosti a zážitky z hokeje, takže si můžeš vybrat podle svých preferencí.