Menu
Reklamní sdělení
Tvorba webových stránekhttps://blog.pageride.comPoznejte výhody balíčku služeb Premium! Aktivujte si jej na 30 dnů ZDARMA.
Měj své vlastní webové stránky!https://www.websnadno.czMít své vlastní webové stránky nebylo nikdy jednodušší. S WebSnadno je můžete mít i Vy.
E-shop snadno & rychlehttps://www.websnadno.czSystém WebSnadno nabízí moderní e-shop s podporou on-line plateb.

Několik skvělých akčních her :

  1. Grand Theft Auto V: Otevřený svět, ve kterém můžeš vykonávat různé úkoly, prozkoumávat město a plnit misi. Nabízí také multiplayerový režim.
  2. Overwatch: Týmová střílečka, ve které se spojuješ s ostatními hráči a bojuješ v různých režimech a módech. Každý hrdina má své unikátní schopnosti.
  3. Sekiro: Shadows Die Twice: Akční adventura zasazená do feudálního Japonska, kde se stáváš smrtícím samurajem a bojuješ proti silným nepřátelům.
  4. Doom Eternal: Rychlá střílečka, ve které se stáváš Doom Slayerem a bojuješ proti démonům z pekel. Nabízí intenzivní akci a adrenalinové souboje.
  5. Assassin's Creed Odyssey: Akční RPG, ve kterém se vydáváš do starověkého Řecka a plníš různé úkoly, bojuješ s nepřáteli a objevuješ rozsáhlý otevřený svět.
  6. God of War (2018): Epická akční adventura, ve které se vracíš do role Kratose, boha války, a vydáváš se na mytickou cestu se svým synem Atreem.
  7. Uncharted 4: A Thief's End: Akční dobrodružství, ve kterém se připojuješ k Nathanu Drakeovi na jeho posledním hledání pokladu. Nabízí skvělý příběh a akční scény.
  8. Batman: Arkham Knight: Akční hra s otevřeným světem, ve které se stáváš Batmanem a bojuješ proti zločinu v Gotham City.
  9. Tom Clancy's Rainbow Six Siege: Taktická multiplayerová střílečka, ve které se připojuješ k elitní jednotce a bojuješ proti teroristům ve týmových soubojích.
  10. Devil May Cry 5: Akční hra s epickými souboji, ve které se střídáš mezi různými postavami a bojuješ s démony.