Menu
Reklamní sdělení
Zlatnictví Helenahttps://www.zlatnictvihelena.czprodej šperků ze zlata a stříbra,výroba na zakázku ,snubní a zásnubní prsteny, diamantové šperky
JMK spokojenost zaručena https://www.pet-shop-jmk.czNabízíme kvalitní a bezpečné postroje pro papoušky, které jsou navrženy podle jejich potřeb..
Hračky Modely Stavebnicehttps://www.domovshop.czProdej dřevěných hraček, stavebnic, sběratelských modelů, nábytkového kování a domácích potřeb.

Jaký systém vkladů je vhodný pro kurzové sázky ?

Pro kurzové sázení na sporty nebo podobné sázkové hry se obecně doporučují konzervativní systémy money managementu, které nepoužívají progresivní zvyšování sázek.

Mezi vhodné strategie patří například:

  1. Flat Betting (rovné sázky) - Nejjednodušší systém, kdy sázíte fixní procentuální částku z vašeho sázkového rozpočtu (např. 2-5%) na každou sázku. Bez progresivního zvyšování limituje možné ztráty.
  2. Percentage of Bankroll - Podobný flat bettingu, ale částka sázky je stanovena jako pevné procento aktuální výše vašeho sázkového bankrollu (např. 1-3%). Mírně se mění s výkyvy bankrolu.
  3. Kelly Criterion - Matematický přístup, který určuje optimální velikost sázky pro maximalizaci zisků v dlouhodobém horizontu vzhledem k předpokládané šanci na výhru. Je složitější na výpočty.
  4. Contrarian Investing - Systém založený na value bettingu proti veřejnému mínění. Protřelý sázející hledá podhodnocené kurzy a sází vyšší částky na tyto value sázky. Hlavní výhodou stabilních systémů je řízení rizika a omezení plýtvání bankrollem při špatných sázkových sériích.

 

Progresivní systémy se pro kurzové sázení nedoporučují, jelikož slibované zisky jsou nereálné a ztráty mohou být obrovské.